نرم افزار محاسبه دیه

خلاصه
1402/05/09

نرم افزار محاسبه دیه: نرم‌افزار محاسبه دیه یک ابزار کاربردی است که به شما امکان می‌دهد به راحتی و با استفاده از متد‌های مختلف محاسبه‌ی دیه را انجام دهید. شما می‌توانید دیه را بر اساس درصد، کسری، دیه قتل، دیه اعضا، منافع، جراحات، جنین و سایر موارد مرتبط محاسبه کنید.نرم افزار محاسبه دیه

نرم‌افزار محاسبه دیه یک ابزار کاربردی است که به شما امکان می‌دهد به راحتی و با استفاده از متد‌های مختلف محاسبه‌ی دیه را انجام دهید. شما می‌توانید دیه را بر اساس درصد، کسری، دیه قتل، دیه اعضا، منافع، جراحات، جنین و سایر موارد مرتبط محاسبه کنید.

دانلود نرم افزار محاسبه دیه از کافه بازار

دیه به‌منزله یک مفهوم حقوقی و مذهبی در اسلام است که براساس تعاریف فقهی تعیین می‌شود. به‌اختصار، دیه شامل مال یا پولی است که به عنوان جبران خسارت به کسی که به‌دلیل اقدامی متجاوزانه یا تصادف صدمه دیده‌است، یا به بازماندگان او، پرداخت می‌شود. در نظام حقوقی، دیه به‌عنوان جریمه نقدی از مجرم دریافت می‌شود و به‌نفع مجنی‌علیه یا اجتماع اعطا می‌شود. میزان دیه برای هر جنایت توسط سیستم قضائی تعیین می‌گردد.

ویژگی‌های نرم‌افزار محاسبه دیه شامل:

- محاسبه دیه بر اساس درصد
- محاسبه دیه بر اساس کسری و ترکیبی از متد‌های مختلف
- محاسبه دیه برای زن و مرد به‌طور جداگانه
- محاسبه دیه برای زوجین در سال‌های مختلف
- محاسبه دیه برای افراد خنثی یا دوجنسه
- محاسبه دیه برای سال‌های مختلف از جمله 1402، 1403، 1404، 1405 و غیره
- محاسبه دیه در ماه‌های حرام و غیر حرام
- محاسبه دیه برای انواع آسیب‌ها و جراحات مختلف از جمله چشم، بینی، گوش، لب، زبان، دندان، گردن، فک، دست، پا، ناخن، ستون فقرات، دنده، عقل، شنوایی، بینایی، بویایی، چشایی، صوت و گویایی، جنین، نخاع و نشیمنگاه، ترقوه، افضا و غیره.

درباره رایگان بودن نرم‌افزار:

نسخه آزمایشی این نرم‌افزار بصورت رایگان در دسترس قرار دارد و شما می‌توانید آن را دانلود کنید و با ویژگی‌ها و عملکرد آن آشنا شوید. اما برای بهره‌برداری کامل از تمامی امکانات و نمایش نتایج محاسبه‌ها، می‌توانید نسخه کامل و با امکانات را با خریداری یک اشتراک یکساله استفاده نمایید.

معرفی وکیل ها به ترتیب ستاره در سایت وکیلان
وکیل پایه یک
وکالت
کرج
وکیل
وکیل پایه یک دادگستری
نظر آباد
وکیل
مجتبی بهمنی
ساوجبلاغ
09122180831
وکیل
وکیل فاطمه دهقانی
گرگان
09116633573


اگر شما هم وکیل یا موسسه حقوقی هستید و قصد معرفی خود در سایت وکیلان را دارید برای شروع روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «وکیلان» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.


تلفن وکیل ها به ترتیب ستاره در سایت وکیلان
09122180831 (ساوجبلاغ)
09116633573 (گرگان )